O nás

Funpark Panda

se představuje

Zábava pro všechny, to je Funpark Panda. Svou rozlohou největší zábavní park v jižních Čechách. Na ploše o velikosti 2 000 m² se nachází velké množství atrakcí, díky kterým u nás prožijete nevšední zážitky.

Při společném zdolávání překážek, skluzavek a trampolín získají děti nejen nové kamarády, ale zažijí i nová společná dobrodružství.

Nezapomínáme ani na ty úplně nejmenší

S ohledem na jejich bezpečí je pro děti do věku 3 let vyhrazen speciální prostor, který je oddělen od ostatních atrakcí. V hracím koutku mohou nejmenší děti rozvíjet a zdokonalovat své pohybové dovednosti.

Rodiče mohou na své děti dohlížet od šálku dobré kávy z naší restaurace, kde je budou mít stále na očích a dosah ruky. 

Jak to u nás vypadá

Před prvním vstupem

Vstup na atrakce a na koberce pouze v ponožkách

Milí návštěvníci, z hygienických a bezpečnostních důvodů lze vstupovat do herny pouze v ponožkách. Proto prosíme rodiče, aby si jak pro svoje děti, tak i pro sebe, nosili ponožky. Pokud je zapomenete, máte možnost si je u nás zakoupit. Děkujeme za pochopení a dodržování, chráníte tak zdraví svých dětí.

Panda shop

Před odchodem z našeho zábavního centra nesmíte minout náš Panda shop. Naleznete v něm drobné i větší předměty, které vám připomenou návštěvu našeho zábavního centra nebo udělají radost jako oroginální dárek.

Ty nejmenší jistě potěší balonek s logem stejně jako originální omalovánky. Větší návštěvníci mohou potrápit svou hlavu při pexesu s originálními obrázky nebo s kamarády plnit zábavné úkoly při stolní hře.
Ráno se hned lépe vstává, když mají děti u snídaně připravené kakao v barevném pandím hrnečku. Ve škole i školce pak děti snadno naleznou své přezůvky v barevném látkovém sáčku. A večer v posteli si na originálním polštáři mohou děti nechat zdát sny o návštěvě a dovádění v Pandě.

Jako dárek jistě všem udělá radost plyšová panda. V shopu si můžete vybrat z několika velikostí – od malé 20 cm až po téměř metrovou pandu.

V našem Panda shopu toho však nabízíme mnohem více. Vše je vyrobeno v České republice speciálně pro nás s originálními pandími motivy. Stačí jen přijít a vybrat si to pravé pro vás, respektive pro vaše děti.

České Vrbné 2394
370 11 – České Budějovice 2

+420 727 964 461