Školy a firmy

Školy a firmy

Školy a školky

Vážení,
dovolte nám, abychom Vám touto cestou krátce představili Funpark Panda.

Jsme nové zábavní centrum v Českých Budějovicích, které nabízí mnoho pobavení pro celou rodinu. Svou rozlohou jsme největším zábavním centrem v Jihočeském kraji.

Na ploše o velikosti 2 000 m2 se nachází mnoho atrakcí, díky nimž děti prožijí nekonečné množství zážitků, dobrodružství a zároveň si zdokonalí i své pohybové dovednosti. Mezi atrakcemi mohou děti vyzkoušet například třípatrovou prolézací věž, která prověří jejich fyzickou zdatnost a prostorovou orientaci při zdolávání jednotlivých překážek a prolézaček.

Funpark Panda je ideálním místem, kam vyrazit na ojedinělý a netradiční školní výlet či kde uspořádat jedinečnou školní slavnost (zahájení školního roku, vánoční nebo mikulášská besídka atd.).

Veškeré vybavení našeho funparku odpovídá přísným hygienickým a bezpečnostním předpisům. Pedagogický dozor si tedy může bez strachu a obav užít den plný zábavy společně s dětmi. Z bezpečnostních důvodů je ale nutné, aby děti byly oblečeny do kalhot s dlouhými nohavicemi a triček s dlouhými rukávy.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Ceny a termíny budou domluveny individuálně dle konkrétních požadavků. Pro bližší informace se neváhejte obrátit na manažera Funparku Panda Iva Sochovského.

Firemní akce

Funpark Panda je určen nejen pro zábavu dětí, ale i pro samotné dospělé. Náš funpark nabízí zajímavé místo k uspořádání netradičního teambuildingu či firemního večírku (výročí založení firmy, vánoční večírek pro zaměstnance atd.). Mezi oblíbené patří i akce pro rodiče s dětmi například ke Dni dětí či konci školního roku.

Atrakce jsou konstruovány i pro využití dospělými osobami. Hostům může posloužit k zábavě a rozptýlení od všedních starostí například prolézací věž (nosnost do 100 kg), šest velkých trampolín (nosnost do 100 kg) či nafukovací obří skluzavka.

K dobře uspořádané akci patří i kvalitní občerstvení. Samozřejmostí je tedy zajištění catteringu z restaurace Café Restaurant Family, která je součástí Funparku Panda.

Vzájemnou spolupráci firem a Funparku Panda je možné navázat i prostřednictvím:

• Propagace firmy a produktu v areálu Funparku Panda
• Propagace výrobků jako dárkových předmětů v rámci soutěží pořádaných ve Funparku Panda
• Volných vstupů do Funparku Panda jako alternativa benefitu pro zaměstnance firmy
• Zakoupení permanentek do Funparku Panda jako odměny pro zaměstnance
• Zakoupení permanentek do Funparku Panda jako pozornost pro obchodní partnery

S dalšími žádostmi se na nás neváhejte obrátit. Budeme se snažit splnit Vaše individuální přání a vyjít vstříc konkrétním požadavkům. Ceny budou domluveny individuálně dle požadavků a přání klienta.

Pro bližší informace či zarezervování konkrétního termínu pro uspořádání akce kontaktujte manažera Funparku Panda Iva Sochovského.

Poptat

GDPR

Obecné nařízení o ochraně osobních údajů GDPR naleznete ZDE.

České Vrbné 2394
370 11 – České Budějovice 2

+420 727 964 461